Gra terenowa po Splicie

Opublikowano:15-05-2026
Logo2025
Dziś uczniowie biorący udział w programie Erasmus+ uczestniczyli w grze terenowej po Splicie. 🇭🇷 Polegała ona na pracy w 4-osobowych grupach, których zadaniem było odnalezienie wyznaczonych historycznych miejsc na podstawie otrzymanej instrukcji. Uczestnicy poruszali się po najważniejszych zabytkach Splitu, poznając historię, kulturę oraz dziedzictwo regionu Dalmacji. Gra wymagała współpracy zespołowej, orientacji w terenie oraz komunikacji w grupie. Dzięki aktywnej formie zwiedzania młodzież rozwijała umiejętności społeczne, językowe i integracyjne, jednocześnie zdobywając wiedzę o historii i kulturze Splitu. Zwycięzcami zostali Tymon Mynarek, Mateusz Chłąd, Bartosz Zych i Przemysław Przybylski. Serdecznie gratulujemy 🇪🇺 🇵🇱
Projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ 2025-1-PL01-KA121-VET-000310357 . Dofinansowany ze środków Unii Europejskiej.
Przejdź do treści