Zakończenie mobilności

Opublikowano:24-05-2026

Logo2025

ZOBACZ FILM

Mobilność 32 uczniów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie dobiegła końca. W dniach od 27 kwietnia do 22 maja uczestnicy odbywali praktyki zawodowe zdobywając cenne doświadczenie, rozwijając swoje umiejętności zawodowe w zakresie hotelarstwa, gastronomii, fryzjerstwa oraz informatyki. Dziękujemy naszemu partnerowi Internship and Mobility za owocną współpracę, profesjonalizm oraz zaangażowanie na każdym etapie projektu. Dziękujemy również uczestnikom za wspólnie spędzony czas, oraz miłą atmosferę każdego dnia. Mamy nadzieję, że pobyt tutaj pozostanie dla Was pięknym wspomnieniem i ważnym krokiem w dalszym rozwoju zawodowym.
🇪🇺🇵🇱Projekt realizowany w ramach programu Erasmus+ 2025-1-PL01-KA121-VET-000310357
Przejdź do treści